loading

Autocentrs „Amserv Krasta” ir viens no Igaunijas auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa uzņēmuma „Amserv Grupa” pārstāvjiem Latvijā ar oficiālām Opel pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām. 2011. gadā Rīgā, Krasta ielā 66 tika izveidots jauns, mūsdienīgs Opel autosalons, kas piedāvā plašu jaunāko modeļu klāstu. 2014. gadā „Amserv Krasta” autosalons tika atzīts par līderi jaunu Opel automašīnu pārdošanā starp visiem Baltijā esošajiem 16 autorizētajiem Opel pārdevējiem.

 

Lai nodrošinātu teicamu klientu apkalpošanas servisu, autocentra „Amserv Krasta” attīstībā veiktas nopietnas investīcijas darbinieku apmācībās un mūsdienīga tehnoloģiskā aprīkojuma iegādē. Ņemot vērā modeļu komplicēto uzbūvi, „Amserv Krasta” servisā uzstādītas inovatīvas diagnostikas iekārtas un tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, kas pieejamas tikai autorizētiem servisiem.

 

Šobrīd Opel ir viens no Eiropas flagmaņiem, kas tirgū piedāvā vairākus modeļus, kas rūpnieciski aprīkoti gan ar LPG, gan CNG gāzes dzinējiem un nodrošina vēl zemākas izmaksas uz vienu kilometru. „Amserv Krasta” autocentrs ir viens no nedaudzajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kurā var pasūtīt un iegādāties gan M1 (vieglais pasažieru auto ar maksimāli 8 sēdvietām bez vadītāja vietas), gan N1 (vieglais komerctransports ar pilnu masu līdz 3.5 tonnas) klases jaunas automašīnas ar to ražotājrūpnīcā uzstādītām gāzes iekārtām un dzinējiem, kuri ir īpaši pielāgoti darbam ar maināmiem degvielas veidiem – gāzi un benzīnu.

 

Igaunijas uzņēmums „Amserv Grupa” ir viens no lielākajiem auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa uzņēmumiem Baltijā ar pārstāvniecībām Tallinā, Pērnavā, Tartu, Paidē, Viljandi, Rīgā un Liepājā.

Uz lapas augšu