loading
  • Opel ievērojami pāraug kopējo tirgu
  • Eiropā augstākie pārdošanas apjomi un tirgus daļas kopš 2011. gada

 

Riselsheima. Opel gadu ir sācis pozitīvi visā Eiropā. 80 000 jaunas reģistrācijas ir devušas uzņēmumam janvārī augstākos pārdošanas rādītājus un tirgus daļas kopš 2011. gada. Saskaņā ar provizoriskajiem datiem, salīdzinot ar 2015. gada janvāri, pārdošanas rādītāji pieauguši par 7500 vienībām jeb 10,4%. Tādējādi, Riselsheimā bāzētais autoražotājs piedzīvojis ievērojami lielāku izaugsmi nekā Eiropas kopējais tirgus (pieaugums par 2,6%). Opel tirgus daļa pieauga par 0,4% līdz 5,75%.

 

 “Mūsu lieliskais gada sākums vēlreiz apliecina, ka mūsu jauno modeļu ofensīva ir pievilcīga mūsu klientiem,” saka Peters Kristians Kusperts (Peter Christian Küspert), Opel Grupas pārdošanas un pēcpārdošanas nodaļas viceprezidents. “Jaunā Astra ir pārliecinošs panākums ar vairāk nekā 43% pārdošanas pieaugumu janvārī. Jaunā Astra Sports Tourer un jaunā Mokka X turpinās uzlabot pārdošanas rādītājus gada garumā.” Opel spēcīgais attēlojums gada pirmajā mēnesī galvenokārt ir balstīts uz jaunās Astras pieprasījumu. Pašreizējās paaudzes modelis, kurš ir pieejams pie izplatītājiem lielākajā daļā Eiropas valstu jau kopš novembra, ir pārdots vairāk kā 17 500 reizes.

 

Sešu nacionālo “Zelta Stūre” un deviņu “Gada Auto” titulu ieguvējs ir pasūtīts vairāk nekā 100 000 eksemplāros visā Eiropā. Papildus, Opel Mokka jaunās reģistrācijas janvārī ir pieaugušas par 5,4% līdz 12 500 vienībām.

 

Opel janvārī reģistrējis pārdošanas pieaugumu 14 Eiropas valstīs, tai skaitā trīs lielajos Rietumeiropas tirgos – Vācijā (+20,5%), Francijā (+16,6%) un Spānijā (68,8%). Vācijā Opel sasniedzis augstākos pārdošanas un tirgus daļas rādītājus kopš 2008. gada. Spānijā pārdošanas pieaugums ir lielākais kopš 2008. gada un tirgus daļas pieaugums – lielākais kopš 2001. gada.

Uz lapas augšu