loading
  • Jaunās Zafira Life pasaules pirmizrāde  
  • Opel GT X Experimental nākotnes koncepta publiskā debija
  • Sākas Opel 120. automobiļu ražošanas gads  
  • PACE! plāns procesā- Opel attīstās globāli un virzās uz elektrifikāciju  

 

Jaunā Opel Zafira Life: Praktisks un pielāgojams minivens līdz pat 9 cilvēkiem

Riselsheima / Brisele. Modelis, ko Opel prezentē Briseles autoizstādē, ir ļoti atbilstošs zīmola 120.jubilejas gadam. Opel Zafira Life ir aizraujošs un daudzfunkcionāls transportlīdzeklis (MPV), ko Vācijas autoražotājs piedāvās trīs garuma versijās: 4,60 metru “Small”, 4,95 m “Medium” un 5.30m “Large” – katrs no tiem ir aprīkots ar līdz pat deviņām sēdvietām. Zafira Life atbilst augstām patērētāju prasībām, sākot ar daudzpusīgu interjeru un lielisku komfortu, līdz modernai informācijas un izklaides sistēmai un inteliģentām vadītāja palīdzības sistēmām. Arī Zafira Life 4x4 versija būs pieejama pasūtīšanai jau no tirdzniecības uzsākšanas brīža. Opel piedāvās arī pilnībā elektrisku versiju 2021. gada sākumā.

GT X Experimental: Opel nākotnes vīzija

GT X Experimental parāda, kā Opel redz nākotnes mobilitāti: elektrisku un visaptveroši savienotu. Koncepts, kas pirmo reizi tiek parādīts Briseles izstādē, dod priekšstatu par Opel nākotnē -  aizraujošu un visiem pieejamu vācu zīmolu.

Dizaina raksturīgie virzieni, piemēram, “Opel Vizor” priekšdaļas dizains un “Opel kompass”, būs raksturīgi daudziem Opel modeļiem nākošās desmitgades vidū.

120 gadi Opel automobiļu ražošanai, PACE! plāna veiksmes stāsts  

Šogad, jubilejas gadā, Opel ir visi priekšnoteikumi labiem rezultātiem un veiksmīgai jaunu modeļu un inovāciju ieviešanai.  Papildus jaunajam Vivaro un Grandland X plug-in hibrīdam svarīga loma ir nākamās paaudzes Corsa. Jaunajai Corsa būs pieejama arī pilnībā elektriska versija; tā sniegs ievērojamu ieguldījumu Opel kļūšanā par pilnībā elektrificētu zīmolu līdz 2024. gadam. 

Jaunais Opel Combo, kas ienāca tirgū pagājušā gada septembrī, jau saņēmis pozitīvas atsauksmes, to pierādot ar vairāk nekā 36 000 pasūtījumu 5 mēnešos. Jaunais Combo Van ir nominēts starp gada labākajiem mazajiem kravas furgoniem, savukārt pasažieru modelis, Combo Life minivens, ir saņēmis titulu “AUTOBEST Best-buy-car of Europe 2019”. Pārdoti arī ap 200 000 jaunās Insignia un Grandland X modeļu un vairāk nekā 130 000 Crossland X.

Šis veiksmes stāsts ir nozīmīgs Riselsheimas pētniecības un attīstības centram, kas ir pārņēmis atbildību par jaunās paaudzes lielajiem furgoniem, kā arī jaunu motoru piedāvājumu un 15 kompetences centru izveidi visai PSA grupai.

Uz lapas augšu