loading

Riselsheima. Tie ir auto ar noteiktu “X-tra”. Ar MOKKA X Opel jau piedāvā kompaktu krosoveru, kas Eiropā ir pārdots vairāk kā 600 000 eksemplāros. 2017. gada sākumā Opel paralēli lieliski pārdotajam MOKKA X, iepazīstinās ar jaunu krosovera modeli (CUV) - Opel Crossland X. Jaunais CUV turpina sportisku un ietilpīgu krosoveru tendenci. Nosaukums, kas ir jauns, atšķirīgs un aizraujošs, atbilst auto raksturam.

“Klienti arī vēlas emocionālākas automašīnas B segmentā,” saka Opel mārketinga vadītāja Tīna Millere (Tina Müller). “Mēs liekam šīs cerības uz Crossland X un piedāvājam auto ar aizraujošu dizainu un pilsētvides dzīvesstila SUV priekšrocībām – veiklība pilsētā, pārliecinošs garākās distancēs. Tas ir auto cilvēkiem, kas vēlas izbaudīt lauku dzīvi pilsētā, kas audzē tomātus un garšvielas uz mājas jumta un, kuriem nepieciešams plašums saviem bērniem un iepirkumiem eko veikalā.”

Kopš 2010. gada, SUV un CUV pārdošanas rādītāji ir pieauguši piecas reizes. Opel Crossland X dos papildus impulsu šim segmentam un turpmākajam Opel zīmola attīstības procesam. Ar jauno CUV 2017. gadā Opel sāks krosoveru ofensīvu, pievienojot jaunu kategoriju esošajai modeļu gammai, kas sniedzas no ADAM līdz Zafira.

Uz lapas augšu