loading
 • Pilnībā jauns: jaunā konstrukcija padara piektās paaudzes Combo par perfektu ģimenes automašīnu
 • Jūsu izvēle: garās vai īsās versijas, gan piecu, gan septiņu sēdvietu varianti
 • XXL: bagāžas tilpums no 597 līdz 2693 litriem
 • Tipisks Opel: daudzas vadītāja palīdzības sistēmas un lieliska informācijas un izklaides sistēma
 • Lieliska pārskatāmība: projekcijas ekrāns un 180° atpakaļskata kamera
 • Opel dizaina elementi: pamatīga un izturīga konstrukcija, Opel tipiski priekšējie lukturi
 • Drīzumā pieejams: pārdošanas sākums 2018. gada pirmajā pusē, piegādes sāksies gada otrajā pusē

Jaunais ģimenes draugs – inovatīvais Opel Combo Life

Riselsheima. Opel turpina iesākto modeļu ofensīvu, prezentējot patiesi daudzpusīgo jauno Opel Combo Life - brīnišķīgu ģimenes automašīnu, kurā viss ir iespējams. Tas ir ļoti plašs, ļoti praktisks un daudzpusīgs, aprīkots ar vienu vai divām aizmugurējām bīdāmajām durvīm, un to var pasūtīt kā īso (4,40 metru) vai garo (4,75 metru) versiju ar piecām vai septiņām sēdvietām. Ar jauno Opel Combo Life jūs kļūsiet par vietējās sporta komandas varoni, aizvedot visu septiņu cilvēku komandu un sporta ekipējumu uz nākamo spēli. Jūsu plānotie ģimenes “papildinājumi” var atpūsties uz trim individuālajiem aizmugurējiem sēdekļiem ar ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumiem un, pateicoties panorāmas stikla jumtam, baudīt brīnišķīgu skatu uz debesīm. Arī jūsu draugiem patiks plašums, un viņi gribēs aizņemties jūsu jauno Opel Combo Life braucieniem uz tuvāko Zviedrijas mēbeļu veikalu. Tomēr, vispārsteidzošākais, jaunais Opel Combo Life paaugstina tehnisko ambīciju līmeni šajā segmentā, un tā drošības un komforta līmenis ir jaunā dimensijā. Tas ir aprīkots ar tehnoloģijām un vadītāja palīdzības sistēmām, kas ir labi pazīstamas no kompaktā vai SUV segmenta, piemēram, vadītāja miegainības brīdinājumu, aizmugures skata kameru ar 180° skata leņķi, projekcijas ekrānu, IntelliGrip un komforta funkcijām, piemēram, apsildāmiem sēdekļiem un apsildāmu ādas stūri. Papildus tam, jaunais Opel Combo Life ir patīkams pēc skata, pateicoties drosmīgām proporcijām, kas nodrošina spēcīgu un izturīgu izskatu. Piektās paaudzes Combo ir balstīts uz pilnīgi jaunu konstrukciju, kas priekšplānā izvirza pasažieru vēlmes, drošību un komfortu.

“Jaunais Opel Combo Life ir mūsu modeļu ofensīvas būtisks elements. Mūsu jaunpienācējs noteikti iepatiksies ģimenēm ar tā daudzveidīgumu un plašumu, apvienotu ar izcilām ultramodernām vadītāja palīdzības sistēmām, kas padara braukšanu drošāku un ceļošanu daudz patīkamāku”, saka Opel izpilddirektors Mihael Lohšellers (Michael Lohscheller). “Šai automašīnai ir milzīgs potenciāls zīmola attīstīšanai, un tā dod mums iespēju uzbrukt svarīgajam mazā komerctransporta segmentam ar jaunu spēku.”

Draudzīgas ultra modernas tehnoloģijas un palīdzības sistēmas

Jaunais Opel Combo Life ievērojami palielina augsto tehnoloģiju drošības un komforta elementu skaitu, paaugstinot latiņu segmentā, un tas nozīmē, ka šajā ziņā tas ir viegli salīdzināms ar kompaktklases vai SUV automašīnām. Opel ir ņēmis vērā savu klientu vēlmes, lai ģimenēm būtu pieejami augsto tehnoloģiju risinājumi; jaunais Combo ir aprīkots ar ikdienas braucienā noderīgām innovatīvām funkcijām.   

Šie inovatīvie, augsto tehnoloģiju, drošības risinājumi ietver:

 • Projekcijas ekrāns samazina uzmanības novēršanas risku un projicē vissvarīgākos braukšanas datus vadītāja tiešā redzeslokā, samazinot nepieciešamību vadītājam novērst skatu no ceļa.
 • Priekšējās sadursmes brīdinājums ar gājēju atpazīšanu un automātisko avārijas bremzēšanu[1] palīdz novērst negadījumus. Sistēma ne tikai atskaņo trauksmes signālu un vizuāli brīdina, bet arī patstāvīgi bremzē, ja attālums līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim strauji samazinās un vadītājs nereaģē.
 • Opel Eye priekšējā kamera, kas pazīstama Opel bestselleros, piemēram, Astra, Corsa un Mokka X. Tā apstrādā dažādus datus, tādējādi veidojot pamatu tādām vadītāju palīdzības sistēmām kā Ātruma ierobežojumu zīmju atpazīšana un Joslas saglabāšanas asistents.
 • Automātiskā kruīza kontrole pielāgo ātrumu pret priekšā braucošo automašīnu, ja nepieciešams.
 • Inteliģenta ātruma pielāgošana, kas informē vadītāju, ja ātruma zīmju atpazīšana ir konstatējusi jaunu ātruma ierobežojumu. Ja ir aktivizēta kruīza kontrole vai ātruma ierobežotājs, parādās ziņojums, kas vaicā vadītājam, vai viņš vai viņa vēlas pielāgot iestatīto ātrumu
 • Vadītāja miegainības brīdinājums novērtē noguruma līmeni, analizējot braukšanas stilu, un iesaka, ka vadītājam ir ieteicams pelnīts pārtraukums nākamajā degvielas uzpildes stacijā.

Autostāvvietas manevrus vieglākus un drošākus padarīs:

 • Sānu sargs[2] - jaunums Opel autostāvvietu / manevrēšanas palīdzības sistēmu piedāvājumā. Tas palīdz vadītājam pagriezienos pie neliela ātruma, brīdinot viņu, ja pastāv risks, ka automašīnas sāns nonāks saskarē ar šķērsli (stabu, barjeru, sienu vai citu transportlīdzekli). Sānu sargs sastāv no divpadsmit sensoriem ap automašīnu. Tie analizē apkārtni un, izmantojot informācijas izklaides ekrānu, brīdina vadītāju, ja tiek konstatēta iespējama sadursme. Vizuālais brīdinājums ir kopā ar skaņas brīdinājumu.
 • Panorāmas skata aizmugures kamera palielina redzes leņķi automobiļa aizmugurē līdz 180 grādiem, lai vadītājs, braucot atpakaļgaitā, var redzēt citus ceļa lietotājus, kuri tuvojas no abām pusēm.
 • Izvērstais parkošanās palīgs atvieglo auto novietošanu vēl vairāk. Tas atpazīst piemērotas stāvvietas un automātiski novieto automašīnu, kā arī var automātiski izbraukt no tās. Abos gadījumos vadītājam ir nepieciešams vadīt tikai pedāļus un pārslēgt pārnesumus.

Piedzīvojumus mīlošām ģimenēm, kam patīk nobraukt no ierastā ceļa, nebūs jāuztraucas par ceļa virsmas apstākļiem, pateicoties gudriem risinājumiem:

 • IntelliGrip saķeres kontrole ir papildu elektroniskais priekšējais diferenciālis, kas pielāgo griezes momenta sadalījumu starp priekšējiem riteņiem, vajadzības gadījumā ļauj ritenim izslīdēt, un ar automātisko transmisiju pielāgo pārslēgšanās punktus un droseles reakciju. Tas nodrošina vislabāko vilkmi un stabilu vadību neatkarīgi no tā, vai Combo Life brauc pa dubļiem, smiltīm, mitrām virsmām vai sniegu.

Pateicoties dažādiem komforta elementiem, ziemas izbraucieni tiek padarīti patīkamāki:

 • Apsildāmā ādas stūre ir unikāla segmentā un nodrošina, ka Combo Life vadītājam nekad nebūs jāuztraucas par nosalušām rokām.
 • Apsildāmie priekšējie sēdekļi novērš salšanu un uzlabo labsajūtu.
 • Papildus sildītājs darbojas neatkarīgi no dzinēja un var iepriekš uzsildīt transportlīdzekli pirms izbraukšanas. Papildu sildītāju var aktivizēt ar taimeri vai tālvadības pulti, radot mājīgu un komfortablu temperatūru.

Combo Life piedāvā arī Opel tipiskās modernās ar Apple CarPlay un Android Auto saderīgās informācijas un izklaides sistēmas ar astoņu collu krāsu skārienekrānu. Pasažieru izklaides iespējas vēl vairāk paplašina dažādie uzlādes varianti. USB pieslēgvietas priekšējā un otrajā rindā nodrošina, ka planšetdatorus un viedtālruņus var uzlādēt pat tad, ja bērni skatās savu iecienītāko YouTube kanālu. 230 V strāvas kontaktligzda pie priekšējā pasažiera kājām pat ļauj pieslēgt klēpjdatoru. Turklāt saderīgos viedtālruņus var arī uzlādēt bezvadu režīmā, izmantojot induktīvo uzlādes paliktni, kas atrodas zem gaisa kondicionēšanas vadības ierīcēm.

Ģimenei draudzīgs: plašs, ērts, daudzpusīgs

Jaunais ģimenes draugs – inovatīvais Opel Combo LifeIespējams, ka Opel modeļu ofensīvas jaunākā pienācēja nepārspējamā daudzpusība ir mazāks pārsteigums, kā tā plašais augsto tehnoloģiju risinājumu klāsts. Tas ir pieejams kā 4,4 metru garš standarta variants vai par 35 cm garāka lielā versija ar divām bīdāmām aizmugurējām durvīm standartaprīkojumā. Abiem variantiem augstums ir 1,8 metri, un abas konfigurācijas būs pieejamas ar piecām vai septiņām sēdvietām, nodrošinot, ka pat lielās ģimenes kopā ar saviem mājdzīvniekiem var baudīt plašu un ērtu braucienu.

Arī lielas bagāžas vai apjomīga sporta ekipējuma pārvadāšana uz brīvdienu galamērķi Opel Combo īpašniekiem nesagādās grūtības. Piecu sēdvietu standarta garuma versijai minimālais bagāžas tilpums ir 597 litri, kas nozīmē, ka brīvdienās nevienam no pasažieriem, tostarp ģimenes mājdzīvniekiem, nebūs jādzīvo bez viņu iecienītākajām rotaļlietām vai segām. Cilvēki, kuriem nepieciešams vēl vairāk telpas, var izvēlēties arī garo riteņu bāzi, kuras minimālais bagāžas apjoms ir 850 litri[3].

Jaunais ģimenes draugs – inovatīvais Opel Combo LifeTomēr Combo Life ir ne tikai plašs un ļoti ērts ģimenes vieglais auto. Tas var arī tikt izmantots kā neliels kravas auto. Ja salocīsiet aizmugures sēdekļus, standarta modeļa bagāžas ietilpība pieaugs par vairāk kā trīs reizēm līdz 2126 litriem, kas nozīmē, ka kempinga aprīkojuma, velosipēdu vai lielu saiņu pārvadāšana no punkta A līdz punktam B vairs nav problēma. Combo Life garākā versija ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem piedāvā vēl lielāku ietilpību. Šajā konfigurācijā tas var pārvadāt iespaidīgus 2693 litrus[4]. Turklāt, izstrādātāji ir arī domājuši par to, kā transportēt garus priekšmetus. Tāpēc priekšējā pasažiera sēdeklis var tikt salocīts vienlaidus ar aizmugurējiem sēdekļiem, kas pagarina iekraušanas laukuma garumu, līdz ar to iespējams transportēt vējadēļus vai garas mēbeļu kastes. Dizaineri arī ir parūpējušies par to, ka kaitinošā šķirba, kas reizēm palikusi starp bagāžu un bagāžas nodalījuma vāku, var tikt izmantota, pateicoties papildus pasūtāmam atveramam logam bagāžas nodalījuma vākā, līdzīgi kā augstākās klases SUV.

Abu variantu otrās rindas sēdvietas ir pielāgojamas individuālām vēlmēm. Klienti varēs izvēlēties standarta otrās rindas sēdekli ar 60/40 dalījumu vai arī trīs atsevišķus sēdekļus, kurus var ērti salocīt no bagāžas nodalījuma[5]. Abos gadījumos katrai sēdvietai ir savs Isofix bērnu sēdeklīša stiprinājumu standarta komplekts, kas ļauj uzstādīt trīs bērnu sēdekļus rindā – šis ir retums tirgū. Turklāt, katram sēdeklim ir augšējais stiprinājuma punkts, kas paredzēts, lai frontālās sadursmes gadījumā mazinātu uz priekšu vērsta bērnu sēdeklīša kustību un tādējādi mazinātu ievainojumu risku. Vienlaikus, bīdāmās durvis nodrošina vieglu piekļuvi salonam.

Neatkarīgi no tā, vai aizmugurē sēž bērni vai pieaugušie, pateicoties papildus pasūtāmam panorāmas stikla jumtam, visi var baudīt brīnišķīgu skatu uz debesīm. Tas ļauj viņiem izbaudīt zvaigžņotas naktis vai siltos saules starus. Ja saules gaisma kļūst par spilgtu, izmantojot slēdzi griestu panelī, var aizvērt elektrisko saulessargu, kas pilnībā pasargās pasažierus. Panorāmas stikla jumts arī uzlabo telpas sajūtu, vienlaikus radot gaišu un patīkamu gaisotni.

Labākais draugs ceļošanai

Jaunais ģimenes draugs – inovatīvais Opel Combo LifeCombo Life uzglabāšanas nodalījumu iespējas atbilst transportlīdzekļa daudzpusībai un ir etalons segmentā. Lielajā nodalījumā viduskonsolē var glabāt jebko no 1,5 litru pudeles līdz viedtālrunim vai no maka līdz planšetdatoram. Turklāt, priekšējo un aizmugurējo sēdekļu pasažieri var droši novietot priekšmetus lielajās durvju kabatās. Pasažieri aizmugurē var glabāt savus planšetdatorus priekšējo sēdekļu aizmugures kabatās, savukārt vadītājs un priekšējais pasažieris var izmantot vai nu augšējo, vai apakšējo cimdu nodalījumu. Augšējais cimdu nodalījums ir ideāls lielākiem priekšmetiem, jo ​​tas ir īpaši plašs, pateicoties pasažiera drošības spilvena uzstādīšanai jumtā. Bet tas nekādā ziņā nav viss. Pasūtot Combo Life ar papildu panorāmas stikla jumtu, komplektācijā ietilpst plaukts, kas sniedzas visa garumā pa automobiļa vidu un standartā ir aprīkots ar LED apgaismojumu. Turklāt šīs konfigurācijas jaunpienācējam ir arī liela 36 litru glabāšanas kaste, kas uzstādīta bagāžniekā virs cepuru nodalījuma. Tā atļauj izmantot daļu no telpas, kas parasti paliek tukša, ja netiek piekrauta līdz jumtam, lietot saprātīgi – netraucējot skatu uz satiksmi caur atpakaļskata spoguli. Uzglabāšanas kaste ir ideāli piemērota drēbēm, grāmatām vai mazām rotaļlietām, piemēram, mīļākajam rotaļlācītim. To var atvērt no aizmugures, kad bagāžnieks ir atvērts, vai izmantojot papildu atveramo bagāžnieka pārsega logu, un no transportlīdzekļa iekšpuses var piekļūt, izmantojot divas bīdāmās durvis kastes priekšpusē.

Jaunais ģimenes draugs – inovatīvais Opel Combo LifeTie, kuriem vajadzīgs vēl vairāk telpas un vēl lielākas uzglabāšanas iespējas, vai tie, kas vēlas vilkt nelielu treileri (piekabes svars līdz 1500 kg), protams, var pievienot piekabi izmantojot papildus pasūtāmo fiksēto vai noņemamo vilkšanas āķi. Lai nodrošinātu visdrošākos iespējamos braukšanas apstākļus, Opel Combo Life aprīkojumā ietilpst piekabes stabilitātes kontrole (TSC), ja to pasūtījāt ar vilkšanas āķi. Šī papildu ESP funkcija stabilizē piekabes šūpošanos vai sabremzē transportlīdzekli, ja nepieciešams. Ja šīs darbības nav pietiekamas, lai novērstu visus apdraudējumus, sistēma vēl vairāk samazina motora griezes momentu un bremzē transportlīdzekli, lai pēc iespējas ātrāk tiktu atstāts kritiskais ātruma diapazons.

Draudzīgs tēls: Līdzsvarots, izturīgs, pārliecinošs

Jaunais Combo Life izceļas no pūļa ne tikai ar augsto tehnoloģiju risinājumiem, ietilpību  un lielisku daudzpusību. Tam ir arī pievilcīgas proporcijas. Salīdzinājumā ar citām segmenta automašīnām, tam ir īsāka priekšējā pārkare un augstāks dzinēja pārsegs. Tas izskatās līdzsvarotāks, izturīgāks un pārliecinātāks. Priekšpusē redzama ierastā Opel identitāte ar skulpturālām detaļām, kas pastiprina precizitātes un izturības sajūtu. Augstais motora pārsegs ar divām asām līnijām, kas sniedzas no vējstikla līdz priekšējai restei, uzsver transportlīdzekļa stabilitāti. Dominējošā automašīnas daļa ir priekšējā reste, kurā galvenie lukturi ar LED dienasgaismas spuldzēm ar tipiskajiem Opel spārniem precīzi un pievilcīgi saplūst vienā līnijā. Divi hromētie spārni radiatora restē izceļ Opel logo. Platās riteņu arkas, kas savienotas ar sānu sliekšņiem, vēl vairāk uzsver Opel Combo Life stabilitāti. Automašīnas aizmugures dizains ir ļoti lineārs, vertikālajam dizainam uzsverot transportlīdzekļu lielo praktiskumu un bagāžas nodalījuma iespaidīgo vāku: zīmīgie lukturi, pagrieziena rādītāji, atpakaļgaitas gaisma un atstarotāji.

Jaunais ģimenes draugs – inovatīvais Opel Combo LifeSalona izveidē vadītāja ergonomika ir bijusi izšķiroša, radot labi organizētu kabīni, kurā vadītājam ir ērti atrast un sasniegt visas vadības ierīces. Viduskonsole ir skaidri sadalīta trīs dažādās zonās. Augšējā daļā informācijas un izklaides sistēma aizņem lielāko daļu. Uz leju no tās vadītājs atrod apsildes un ventilācijas vadības elementus, bet apakšējā daļā ir pietiekama uzglabāšanas vieta 0,5 litru pudelei. Hroma akcenti uz ādas stūres, durvju rokturiem un ventilācijas atverēm piešķir vēl papildus raksturu.

Zem motora pārsega Opel Combo Life klientiem būs iespēja izvēlēties starp dažādiem turbo dzinējiem, tiešās iesmidzināšanas benzīna un dīzeļdzinējiem. Visi varianti apvieno braukšanas prieku ar lielisku degvielas ekonomiju. Dzinēji ir savienoti ar piecpakāpju vai sešpakāpju manuālajām pārnesumkārbām vai klasē pirmo reizi pieejamu astoņpakāpju automātisko pārnesumkārbu.

 

[1] Darbojas automātiski virs 5 km / h un zem 85 km / h. No 5 līdz 30 km / h palēninājuma metriskā vērtība, lai samazinātu sadursmes trieciena ātrumu, ir 0.9 g. No 30 līdz 85 km / h sistēma sabremzē auto līdz ne vairāk kā par 22 km / h. Pēc šī sliekšņa vadītājam jāiejaucas, lai samazinātu ātrumu vēl vairāk.

[2] Darbojas zem 10 km / h

[3] Mērījums līdz aizmugures sēdekļa augšpusei

[4] Mērījums līdz jumtam

[5] Pieejams no 2019. gada

Uz lapas augšu