loading
  • Šodien: elegants, atlētisks siluets, neskatoties uz pagaidu kamuflāžu
  • Nākotnē: Opel flagmanis ar pilnīgi jaunu šasiju un augstākā līmeņa tehnoloģijām
  • Martā: pasaules pirmizrāde 2017. gada Ženēvas Motoršovā
 Riselsheima. Jaunā Opel Insignia Grand Sport pašlaik ir izstrādes pēdējā stadijā. Lai gan nākamās paaudzes Opel flagmanis vēl slēpj savu eleganci no ziņkārīgām acīm, izmantojot apjomīgu kamuflāžu, piecdurvju sedana jaunā grandiozitāte ir skaidri redzama. Opel Insignia Grand Sport ir būvēta uz pilnīgi jaunas šasijas, kam ir par 9 cm garāka riteņu bāze ar būtiski īsākām pārkarēm priekšā un aizmugurē. Salīdzinot ar pašreizējo Insignia modeli, tā būs par 5,5 cm garāka, gandrīz par centimetru platāka un par 3 cm zemāka. Šīs izmainītās proporcijas ļauj nākamās paaudzes Opel flagmanim izskatīties vēl sportiskākam un spilgtākam nekā jebkad iepriekš. Bet Insignia Grand Sport ne tikai izskatās sportiskāk – tā arī nodrošina sportiskas izjūtas. Efektivitāte un svara ietaupījums bija inženieru uzdevumu saraksta augšgalā – izmantojot vieglā svara materiālus, viņiem bija iespēja samazināt jaunās paaudzes modeļa svaru par 175 kg. Optimizētais aprīkojums sniedz plašāku salonu un, protams, ir pieejamas augstākā līmeņa tehnoloģijas.

“Opel Insignia Grand Sport nosaukums izsaka visu. Tā attēlo Monza Concept efektīvo dinamiku tikpat ļoti kā mūsu lepnumu par satriecošajiem Opel klasiskajiem modeļiem –Kapitan, Admiral un Diplomat,” saka Opel grupas izpilddirektors Dr. Karls Tomass Noimans (Dr. Karl-Thomas Neumann). “Mūsu nākotnes flagmanis iepazīstina ar jaunu dimensiju – elegances, viegluma un sportiskuma apvienojumu, kas rada īpaši pievilcīgu savienojumu.”

Ar jauno Insignia Grand Sport uzņēmums sāk jaunu vēstures nodaļu savu labāko modeļu sarakstā. 2008. gadā šī modeļa priekšgājējs sāka jaunu ēru Opel attīstības un dizaina nosacījumos. Tas bija lielisks sasniegums – līdz šim ir pārdotas vairāk kā 900 000 Insignia automašīnas, un 2009. gadā tā ieguva “Gada Auto” titulu. 2013. gada Frankfurtes Starptautiskajā Motoršovā (IAA), Opel ar savu Monza Concept Study sniedza ieskatu nākotnes auto – viegls, sportisks, efektīvs un ar augstākā līmeņa savienojamību – tas ir tas, kas raksturo nākotnes Opel automašīnas.

 Jaunā Astra, kas pavisam nesen tika atzīta par “Gada auto 2016”, seko šai filozofijai. Ar Insignia Grand Sport, Opel izlaiž vēl vienu potenciāli veiksmīgu modeli, kas realizēs šos standartus. Insignia Grand Sport turpina paveikt neiespējamo, ko Opel sāka kompaktklases segmentā ar jaunākās paaudzes Astra, un tagad turpina jau nākamajā līmenī. Jaunpienācējs gan iekšpusē, gan ārpusē ir ievērojami lielāks nekā pašreizējā Insignia, paceļot to izmēra, plašuma un komforta ziņā augstākā līgā. Pat tad, kad inovatīvās tehnoloģijas pastiprina nākotnes augstākā līmeņa Opel modeļu ambiciozos standartus, uzņēmums paliek uzticīgs savai filozofijai – mobilitātei un moderniem pilnveidojumiem ir jāpaliek pieejamiem un tos jāvar atļauties plašākai publikai. Tādējādi Insignia Grand Sport pārstāv šiku alternatīvu ievērojami dārgākām automašīnām. Opel Insignia Grand Sport oficiālā pirmizrāde norisināsies 2017. gada martā Ženēvas Motoršovā.
Uz lapas augšu