loading
  • Klientu vēlmes: visbiežāk tiek izvēlēts drošības un komforta aprīkojums
  • Vispopulārākais: Augstākā aprīkojuma līmeņa “Innovation” ir klientu iecienītākā pakotne
  • Pārsteidz medijus: Crossland X sakauj konkurentus piecos salīdzinošos testos

Opel Crossland X: Jaunajam krosoveram veikts jau vairāk kā 50000 pasūtījumuRiselsheima. Svaigs un kompakts no ārpuses, īpaši plašs un universāls iekšpusē, ar modernu divtoņu krāsas apdari un izsmalcinātu SUV izskatu – tās ir tikai dažas no jaunā Opel Crossland X īpašībām, kas jau ir pārliecinājušas vairāk nekā 50 000 klientu Eiropā. Pasūtījumu skaits pārsniedz Opel cerības, lai gan pasūtījumus sāka pieņemt tikai martā, un pirmās Crossland X automašīnas pie Opel dīleriem ieradās tikai pirms dažām nedēļām.

“Mēs esam patīkami satraukti par jaunā Opel Crossland X pieprasījumu. Mūsu jaunajam krosoveram ir stils, funkcionalitāte un plašs interjers kompaktā izmērā,” saka Opel pārdošanas un pēcpārdošanas nodaļas rīkotājdirektors Peters Kusperts (Peter Küspert). “Arī inovatīvo tehnoloģiju un papildiespēju pasūtījumi sniedz papildu apstiprinājumu mūsu pārliecībai, ka modernās sistēmas un funkcijas ir jāpadara pieejamas plašai auditorijai.”

Līdzīgi klientiem, jauno Opel Crossland X entuziastiski uzņēma arī automobiļu plašsaziņas līdzekļi. Žurnālistus īpaši iespaido mazā krosovera pārliecinošais stila, funkcionalitātes un plašā interjera apvienojums. Līdz šim Crossland X ir uzvarējis sešus no septiņiem salīdzinošajiem testiem piecās valstīs. Vācijā tam nācās pārspēt spēcīgus konkurentus, lai uzvarētu pirmajos “Auto Bild” (11. augustā), “Auto motor und sport” (17. augustā) un “Auto Zeitung” (22. augustā) veiktajos testos. Nīderlandē Crossland X uzvarēja “Auto Week” testā (9. augustā), Itālijā tas triumfēja “Automoto” (7. augustā) un Polijā “Auto Świat” (21. augustā).

Atpakaļskata kameras un parkošanās asistents atbrīvo auto novietošanu no stresa.

Aptuveni 50 procenti klientu pasūta Crossland X ar aizmugures skata kameru vai panorāmas skata aizmugures kameru, kas palielina redzes leņķi automašīnas aizmugurē līdz pat 180 grādiem. Kā jau pieklājas automašīnai, kas ir paredzēta pilsētām, 40% no Crossland X klientiem izvēlas priekšējos un aizmugurējos parkošanās sensorus, bet gandrīz katrs ceturtais izvēlas jaunākās paaudzes uzlaboto parkošanās asistentu. Šī sistēma atpazīst piemērotas autostāvvietas un automātiski novieto automašīnu. Tā automātiski var arī izbraukt automašīnu no stāvvietas. Abos gadījumos vadītājam ir nepieciešams kontrolēt tikai pedāļus.

LED lukturu un AGR sēdekļu pasūtījumi atspoguļo Opel augsto tehnoloģiju reputāciju

Jaunā Crossland X pasūtījumi arī apliecina Opel spēcīgo reputāciju apgaismojuma un sēdekļu jomā. Gandrīz katrs piektais pasūtītais auto ir ar inovatīvajiem pilnībā LED galvenajiem lukturiem, kas nodrošina izcilu redzamību tumsā, un ergonomiskajiem AGR vadītāja un blakussēdētāja sēdekļiem. Opel ir vienīgais ražotājs šajā segmentā, kas piedāvā šādus godalgotus sēdekļus, kurus sertificējis AGR (Kampaņa par veselām mugurām).

No 50 000 jaunā Crossland X pasūtījumiem, vispopulārākais modeļa variants ir augstākā aprīkojuma līmeņa “Innovation”, no kuriem gandrīz visi tiek pasūtīti ar divu kontrastējošo toņu jumta un virsbūves krāsu.

Uz lapas augšu