loading
  • Jaunais Opel 100% elektroauto lauzīs priekšstatu par elektriskajiem transportlīdzekļiem
  • Ar piecdurvju, piecvietīgo Ampera-e varēs veikt garāku distanci nekā ar lielāko daļu elektroautomobiļu
  • Lielāks braukšanas prieks, nepārspējama savienojamība un pieejama cena 


Riselsheima. Opel savu jauno revolucionāro 100% elektroauto sāks ražot nākošgad, kad ar 29 jauniem modeļiem laika posmā no 2016. līdz 2020. gadam Vācu autoražotājs turpinās lielāko un plašāko modeļu ofensīvu tā vēsturē. Jauno piecdurvju piecvietīgo automobili sauks “Ampera-e”. Tam būs ne tikai lielāka veicamā distance pie pilnas uzlādes kā lielākajai daļai elektroauto, bet arī pieejama cena. Balstoties uz elektrifikācijas pieredzi, kas tika iegūta ar oriģinālo Ampera, kura 2011. gadā uzstādīja elektroauto etalonu, jaunā Ampera-e apvieno inovatīvu elektro mobilitāti ar augstākā līmeņa savienojamību un aizraujošu braukšanas dinamiku.

 

 Šodien Auto simpozijā Bohumā, Vācijā, paziņojot par Ampera-e, GM valdes priekšsēdētāja un izpilddirektore Marija Barra (Mary Barra) saka: ”GM un Opel vienmēr ir bijuši pārliecināti, ka elektroauto spēlēs nozīmīgu lomu nākotnes mobilitātē. Ampera-e revolucionārā tehnoloģija ir zīmīgs solis, lai realizētu šo vīziju. Mūsu jaunais 100% elektroauto ir vēl viens solis Opel virzībā padarīt inovatīvas tehnoloģijas pieejamas plašākai publikai.” Tādas tendences kā urbanizācija un vides aizsardzība arī prasa jauna veida mobilitātes un alternatīvu dzinēju sistēmas. "Elektriskajiem automobiļiem ir potenciāls sniegt būtisku ieguldījumu klimata aizsardzībā un emisiju samazināšanā," saka Opel grupas izpilddirektors Dr. Karls Tomass Noimans (Karl-Thomas Neumann).

 

 "Jaunais Opel Ampera-e, pārvarot augstas cenas un īsas distances veikšanas šķēršļus, pavērs ceļu elektriskajai mobilitātei.”

 

Unikālais, kompakto proporciju Ampera-e tiek darbināts ar plakanu akumulatoru bloku zem salona grīdas. Efektīvais akumulatoru izvietojums arī sniedz plašu salonu, nodrošinot komfortablu sēdēšanu pieciem pasažieriem un konkurētspējīgu bagāžas nodalījuma tilpumu.

 

Ampera-e arī tiks piedāvāta ar godalgoto personīgo savienojamības un pakalpojumu asistentu Opel OnStar un savienojamības, un informācijas un izklaides tehnoloģijām, kas savienos viedtālruņus un citas ierīces ar automobili.

Uz lapas augšu